Артур Абраменков

Психолог, спеціаліст-експерт центру

Клінічний психолог, діалектико-поведінковий терапевт. Спеціалізується на роботі з емоційною дизрегуляцією, міжособистісними труднощами, порушеним образом тіла та харчовою поведінкою.

1.Як ти став психологом?

Я закінчив СПБГУ, кафедру медичної психології та психофізіології за напрямом «психологічне консультування, діагностика та психотерапія». Для того, щоб застосовувати отримані знання, мені знадобилася практика, яку я отримав, коли працював в центрі IntuEat, а також під час стажування у психологічних центрах Санкт-Петербурга.

2. Як давно ти практикуєш?

З 2017 року.

3. У яких психотерапевтичних методах маєш підготовку та працюєш?

Я застосовую ДБТ, КПТ-У, мотиваційне інтерв’ювання та елементи наративної практики.

4. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

Найбільше працюю з розладами харчової поведінки, що розвиваються на фоні недостатнього контролю поведінки: нервова булімія, приступоподібне переїдання. Також працюю з прикордонним розладом особи або з тими, чиї симптоми та поведінки можуть містити симптоми цього розладу.

5. Що ти вважаєш важливим у своїй роботі?

Важливим вважаю безліч речей. Найважливішим – щире бажання допомагати людині.

6. Чи є ще щось, що ти хотів би, щоб твої майбутні клієнти знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Я хотів би, щоб мої майбутні клієнти знали, що я сам пройшов великий психотерапевтичний шлях у ролі клієнта, і те, що здається невиправним, через деякий час перестає таким здаватися. Я також хочу повідомити про своє безумовне прийняття кожного і готовність працювати та підтримувати людину у будь-яких важких обставинах.