Для того, щоб захворіти на РХП, зазвичай потрібно сісти на дієту

Саме так усе і починається, найчастіше: з тієї чи іншої причини люди знижують вагу нижче межі, яку їх тіло вважає нормою і в рамках якої воно є здоровим.

Далі події розвиваються по-різному — хтось утримує низьку, часом критичну для життя та здоров’я вагу. Хтось не може утримати, зривається, компенсує зриви. Хтось не компенсує. Всі люди з РХП бояться їжі, бояться набрати вагу незалежно від того, яка вона. Це суть та ядро ​​розладів харчової поведінки.

Перше, що важливо знати вашому фахівцю про вас — як так вийшло, що ви вирішили худнути. Цей фактор є важливим елементом, що підтримує ваш РХП. Для когось це травматичні події, для когось – спосіб впоратися з емоціями чи життєвою кризою, для когось – отримати кохання (мами, тата, близької людини), для когось це питання професії. Хтось просто схуд через хворобу і не зміг зупинитися.

Друге, що робитиме ваш фахівець з РХП — обговорювати з вами кроки, які потрібно зробити для нормалізації харчування.

Як каже вчитель наш, Крістофер Фейрберн, «Колись, можливо, вся ця історія була взагалі не про їжу. Але зараз це саме про неї». Без зміни вашого раціону РХП не подолати.

Тут починається величезне поле для спекуляцій про інтуїтивне харчування, ЗОЖ, ПП, чіа та пельмені.

Робота з раціоном при РХП — кропітка, часто не швидка, і неможлива без знання першої частини.

А для одужання важливі обидві.