Марія Панченко

Психолог, спеціаліст експерт центру

Марія – магістр психології, арт-терапевт. Спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками з проблемами залежностей, низької самооцінки, відносин та тривоги. Має тривалий досвід роботи в сімейному центрі, коледжі, дитячих таборах та садочках.

1. Як ти стала психологом?

У 9 класі я читала художню книгу, в якій персонаж був ув’язнений у власному тілі (не міг рухатися, міг тільки моргати одним оком) і з ним працював психолог. Мене це дуже вразило, і я одразу знайшла брошуру для абітурієнтів, там знайшла психологію і вирішила, що це мій вибір.

А ще в мене багато родичів, усі вони дуже різні люди, але я любила їх усіх та постійно мирила між собою. Думала, що це моя місія.

2. Як давно ти практикуєш?

З 2014 року

3. У яких психотерапевтичних методах маєш підготовку та працюєш?

Маю підготовку в ACT та арт-терапії. Практикую CBT/CFT/DBT/символдраму, була на різних навчальних курсах та семінарах.

4. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

З тривожністю, з проблемами у відносинах, з творчими кризами, проблемами з емоційним регулюванням, з РДУГ, ОКР, МРО, ну і, звичайно ж, з розладами харчової поведінки та різними субклінічними формами РХП.

5. Що ти вважаєш важливим у своїй роботі?

Повага до клієнта, професійна етика, індивідуальний підхід, креативність, грамотне доречне поєднання науково обґрунтованих методів, людяність, чуйність, уміння запам’ятовувати деталі, систематичність, уміння визнавати помилки та постійно вчитися.

6. Чи є ще щось, що ти хотіла б, щоб твої майбутні клієнти знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Крім психології мене дуже цікавить музика, я колекціоную музичні інструменти, граю та співаю. Люблю дітей, багато працювала вожатою у таборі та вихователем у дитячому садку. Також я сама пройшла через РХП (булімія) і вже майже 10 років перебуваю у повній ремісії. Знаю, що вихід із цього пекла можливий і дуже рада, що тепер допомагаю одужувати нашим дорогим клієнтам. Я ЛГБТ-френдлі терапевт.

 

Записатися на консультацію