Ольга Сушко

Психолог та засновниця центру

Ольга — клінічний психолог, сертифікований схема терапевт. Займається терапією порушень харчової поведінки з 2010 року, працює з дорослими, підлітками та сім’ями. Член УАКПТ, ISST.

1. Як ти стала психологом?

Як це часто буває, мій шлях до психології почався з особистісної кризи та проходження власної терапії. Коли я помітила, що мою книжкову полицю зайняли в основному книги з психології, то зрозуміла, що настав час йти вчитися.

Психологія – моя друга професія (після журналістики).

2. Як давно ти практикуєш?

Я почала працювати психологом у 2011 році.

3. У яких психотерапевтичних методах маєш підготовку та працюєш?

Моєю першою школою був гештальт-підхід. Він дав мені гарні навички налагодження контакту. Але закінчивши програму, я зіткнулася з тим, що мені не вистачає більшої структури. У 2015 році я пройшла курс із схематерапії, майже одразу за ним — з ДБТ. Почавши заглиблюватися в роботу з обмежувальними розладами харчової поведінки, знайшла для себе 2 основних методи – це FBT (або метод Модслі) для підліткової нервової анорексії та MANTRA для роботи з дорослими.

4. Що ти вважаєш важливим у роботі?

Мені важлива співпраця, довіра та взаєморозуміння. Одна з моїх особистих цінностей у роботі, яка (сподіваюся) є цінністю в b-center — це прозорість для клієнта того, що відбувається в терапії, що можливо, а що ні, і як ми разом можемо прийти до того, чого хочеться.

5. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

Найбільше — з наслідками травматичних подій та незадоволених емоційних потреб у дитинстві у вже дорослих людей. Часто приводом, щоб звернутися по терапію у цих людей є розлад або порушення харчової поведінки.

6. Чи є ще щось, що ти хотіла б, щоб твої майбутні клієнти, знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Я точно знаю, що дуже багато чого можна змінити. У терапії, як на кухні, ми підбираємо необхідні інгредієнти для «того самого» рецепту, який Марша Лінехан назвала «Життям, яке варто жити». Створений разом із терапевтом рецепт буде особисто вашим скарбом.

 

Записатися на консультацію