Ольга Тішевська

Психолог, провідний спеціаліст центру

Ольга – сімейний терапевт, терапевт у гештальт-підході, у професії з 2010 року. Працює з питаннями самоідентифікації, допомагає вибудувати комфортні стосунки із собою та оточуючими. Також має досвід спеціалізованої роботи з вагітними та молодими батьками.

1. Як ти стала психологом?

Після народження двох дітей майже поспіль, я зрозуміла, що не хочу з декрету виходити на колишню роботу, бо дуже захопилася тим, як влаштована психіка людини, як вона зароджується, розвивається та працює. І тоді я пішла здобувати другу вищу психологічну освіту, а потім потрапила до навчального проекту з гештальт-терапії.

2. Як давно ти практикуєш?

Практикую з 2010 року, із середини другого ступеня.

‌‌3. В‌ ‌яких‌ ‌психотерапевтичних‌ ‌методах‌ ‌маєш‌ ‌підготовку‌ ‌та ‌працюєш?‌

Гештальт-терапія (спеціалізація з РХП), АСТ, CBT-E, цікавлюся схематерапією, CFT та EFT.

4. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

З порушеннями та розладами харчової поведінки, тривожністю, депресією, фобіями. Із соромом себе та свого тіла. Зі складнощами в батьківстві та парних відносинах. Також працюю із травматичним досвідом, досвідом втрат.

5. Що ти вважаєш важливим у своїй роботі?

Найважливіше у моїй роботі – це можливість поєднувати дбайливість, глибоку повагу до досвіду клієнта з твердою вірою в його силу та здатність змінюватися самому та змінювати на краще своє життя.

6. Чи є ще щось, щоб ти хотіла твої майбутні клієнти, знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Я вважаю себе теплим, розуміючим, стійким і приймаючим терапевтом) Я визнаю життя у всьому його розмаїтті, і готова працювати з людьми із різним досвідом, світоглядом та орієнтацією. Феміністка, гуманістка, злегка анархістка, атеїстка, люблю квіти, собак та котиків)

 

Записатися на консультацію