Юлія Пухова

Психолог, спеціаліст-експерт центру

Юлія – клінічний психолог, практикує в АСТ та КПТ, закінчила довгострокову програму із системної сімейної терапії. Працює з розладами афективної сфери, почуттям сорому і високою самокритикою.

1. Як ти стала психологом?

Мріяла працювати в МНС і переїхати до Санкт-Петербурга, вийшло трохи інакше!) Ідея з МНС відпала ще на етапі вступу, але й далі дуже хотілося працювати в медицині і ближче до психіатрії. Тому пішла вчитися на клінічного психолога і надалі працювала за фахом.

2. Як давно ти практикуєш?

Я почала працювати одразу після отримання диплому, з 2011 року. Починала я працювати як психолог-діагност, після чого почала навчатися різних підходів психотерапії і стала психологом-консультантом.

3. У яких психотерапевтичних методах маєш підготовку та працюєш?

Маю підготовку та працюю у таких методах, як КПТ, АСТ, CFT.

4. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

Я працюю з більшістю клінічних станів, зі станами тривоги та депресії, коливаннями настрою та активності, емоційним вигорянням та прокрастинацією. І звичайно, основною моєю спеціалізацією зараз є розлади харчової поведінки та відносини із тілом.

5. Що ти вважаєш важливим у своїй роботі?

Якщо говорити про терапію, то найважливішим для мене є терапевтичні відносини та можливість змін у ході спільної роботи. Мені самій, як терапевту, важливо бути уважною, чуйною, послідовною та корисною для клієнта.

6. Чи є ще щось, що ти хотіла б, щоб твої майбутні клієнти знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Мені здається, що я намагаюся бути дбайливим фахівцем та будувати відносини із клієнтами на рівних.

 

Записатися на консультацію